top of page

ÇEŞME WOY TOUR

YAT AL SAT KİRALA

REZERVASYON YAP

TEKNENİ KİRAYA VER

WOY TOUR ÇEŞME OFİSİ

"Türkiye'nin Denicilik Markası Woy Tour A.Ş. Çeşme Yat İşletmeciliği

Çeşme'de Yat Tekne Gulet ve Her Türlü Deniz Araçlarının Satın Alma , Satış ve Kiralama İşlemlerini İstanbul Şubemizde Güvenle Yaplabilisiniz.

WOY TOUR A.Ş. 40 Ülkede 30.000 Gulet ve Yat ile...

"Çeşme Ofisimiz ile Tekne Gulet Yat - Al Sat Kirala "

motoryat-al-sat-oscar-denizcilik

  ÇEŞME KİRALA

gulet-al-sat

 ÇEŞME SAT

yelkenli-al-sat

  ÇEŞME AL

Çeşme Yat İşletmeciliği Brokerlarımız haftanın her günü 09:00 - 18:00 saatleri arasında sizlere Ücretsiz telefon desteği ve danışmanlık sunmaktadır.

İstanbul'da Her Türlü Deniz Aracı İşlemlerinizde Sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız.

DESTEK AL

Çeşme Yat Kiralama

Çeşme Satılık Tekne

Çeşme Tekne Turu

Çeşme Satılık Yat

Çeşme Yat Tatili Paketleri

Çeşme Yat Alım Satım

Woy Tour A.Ş. Çeşme Ofisi :

Merkez Adres : 

Estinbel Sitesi Girişi Dalyan, Marina, 35930 Çeşme/İzmir

Telefon             :  +90 850 305 29 19 / Santral Dahili 103

Diğer Şehir Acenteliklerimize Hızlı Ulaşabilmek İçin Aşağıdaki Dahili Numaralarımızı Tuşlayabilirsiniz. 

İstanbul: 101  İzmir: 102 Çeşme: 103  Muğla: 104 Bodrum: 105 Fethiye: 106 Göcek: 107 Marmaris: 108 Antalya: 109 Alanya: 110 Ankara: 111 Bursa: 112 Çanakkale: 113 Yunanistan: 114   Hırvatistan: 115 Karadağ: 116

Whatsapp        :  +90 536 233 8888

e-mail                :  info@woytour.com

instagram       :  https://www.instagram.com/woytour/

Facebook         :  https://www.facebook.com/woytour

Blogger             :  https://woytour.blogspot.com/

Bize Ulaşın:

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Çeşme Yat Kiralama Fiyatları

 

Çeşme yat kiralama fiyatları için  Türkiye Genelinde 900 üzeri yat ve gulet içerisinden istediğiniz özelliklerdeki yatları inceleyin. Siz için En Uygun Fiyatlı yat seçin ve kiralamasını Yapın. En Uygun Fiyatlı Tekne Kiralamanın Tadını Çıkartın. Woy Tour Çeşme Yat İşletmeciliği Yat Filosu ve Guletleri sizler için fiyat sıralamasıyla ve kiralık yat seçenekleriyle detaylı olarak listelenmektedir.

Çeşme Yat Kiralama Fiyatları 2020

 

Çeşme 2020 Yat Fiyatlarımız Güncellendi. Tüm brokerlerımız haftanın hergünü size destek olmak için telefonların başındaşlar. Tekne turu ve yat kiralama rezervasyonlarınızı erken yapın kazançlı çıkın. Woy Tour Çeşme Yat İşletmeciliği

Çeşme Tekne Turu

Türkiye'nin En Gözde Tatil Yerlerinde Olan Çeşme Her Yıl Yaz Aylarında Tatilcilere Unutulmaz Anılar Bırakmaya Devam Ediyor. Woy Tour Olarak Yat Kiralama Sektörüne İlk Başladığımız Yerlerden Olan Çeşme Tekne Kiralama ve Tekne Turlarının, 2020 Yılında da Sizlere En İyi Tekne Kiralama Hİzmetini Sunmaktan Mutluluk Duyacağız. Çeşme'nin En Büyük Yat Kiralama Firması Olan Oscar, 24 Yat ve Teknesiyle Siz Çeşme Sever Misafirlerini Bekliyor.

Çeşme tekne turları Woy Tour ile yaşanır. Çeşmenin En Güzel Koyları, Eşek Adası ve Harika Akvaryum Koyu, Yat Partileri için özel yapılmış tekneler, katamaran kiralama ve vip yat kiralama hizmetlerimizle Çeşme'de hizmet vermekteyiz. Tüm yatlarımızda ve teknelerimizde erken rezervasyon fırsatları dönemsel olarak bulunmaktadır. Erken rezervasyon yat kiralama sizlere her zaman kazandırır.

Çeşme Hakkında Faydalı Bilgiler

 

Türkiye'nin En Gözde Tatil Yerlerinde Olan Çeşme Her Yıl Yaz Aylarında Tatilcilere Unutulmaz Anılar Bırakmaya Devam Ediyor.Woy Tour Olarak Yat Kiralama Sektörüne İlk Başladığımız Yerlerden Olan Çeşme Tekne Kiralama ve Tekne Turlarının, 2020 Yılında da Sizlere En İyi Tekne Kiralama Hizmetini Sunmaktan Mutluluk Duyacağız. Çeşme'nin En Büyük Yat Kiralama Firması Olan Oscar, 24 Yat ve Teknesiyle Siz Çeşme Sever Misafirlerini Bekliyor.

Çeşme tekne turları Woy Tour ile yaşanır. Çeşmenin En Güzel Koyları, Eşek Adası ve Harika Akvaryum Koyu, Yat Partileri için özel yapılmış tekneler, katamaran kiralama ve vip yat kiralama hizmetlerimizle Çeşme'de hizmet vermekteyiz. Tüm yatlarımızda ve teknelerimizde erken rezervasyon fırsatları dönemsel olarak bulunmaktadır. Erken rezervasyon yat kiralama sizlere her zaman kazandırır.

Çeşme'de kendinizi artırın

 

Çeşme ilçesi, özellikle yakındaki İzmir sakinleri ile çok popüler bir yaz beldesidir ve 16. yüzyıldan kalma bir kale ve antik bir kervansaray gibi tarihi yerleri içerir . Beyaz kumlu plajlar , mükemmel deniz ürünleri ve Türk spesiyaliteleri sunan zarif evler , birkaç büyük otel ve bir dizi restoranla kaplı bir yol boyunca tembel bir şekilde uzanıyor . Otellerin çoğu şehir merkezinin dışındaki plajlarda yer alır ve yarımada rüzgar sörfü için mükemmel koşullara sahiptir ve Alaçatı plajı en iyi yerlerden biridir.

Çeşme'de plaj tatilinin yanı sıra eksiksiz bir kaplıca tedavisi de mümkündür, çünkü bölge kendi kaplıcalarına sahip otellerin birçoğu ile bölgenin doğal maden sularından yararlanan geniş bir otel konaklama seçeneği sunmaktadır. Aynı adı taşıyan beyaz kumlu plaja sahip Ilıca, yüksek seviyelerde sodyum klorür, magnezyum sülfat ve kalsiyum bikarbonat içeren bu kaplıcaların en ünlüsüdür . Ilıca kaplıcaları sualtı masajı ve elektroterapi ile sıcak mineral havuzları ve banyoları da sunmaktadır .

cesme

Alaçatı'nın turkuaz sahili açık mavi sularıyla sörfçüleri kucaklar.

Alaçatı kenti Ilıca ve sahilden güneye ve iç kısımlara uzanır. Yel değirmenleri , keyifli ve tipik bir Ege kasabası olan Alaçatı'nın yukarısındaki tepelere , bazıları da kafeye dönüştürülmüş. Güneye birkaç kilometre uzaklıktaki iyi bir plaj var ve şehrin güneydoğusunda yer alan çok güzel koylara sadece yatla erişilebilir, bu popüler yelken bölgesinde huzurlu ve dinlendirici bir demirleme sağlanır .

Foça keşfi

 

Foça ilçesi, Phocaea antik kenti bölgesinde yer almaktadır ve Fransız şehri Marsilya , Korsika'daki Attalia ve Katalonya'daki Ampurias'ı kuran kişiler tarafından kurulduğu söylenmektedir . MÖ 600'lü yıllarda Foça sakinleri binalarını, tapınaklarını ve gemilerini ahşap cockerel heykelleriyle süsledi ve bir efsaneye göre, böyle bir heykel hala kasabanın bir yerinde gizlidir.

 

Bergama ve Çok Katmanlı Kültürel Peyzajı

 

2014 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesine yazılan İzmir yakınlarındaki Pergamon antik kenti , stratejik konumu nedeniyle sürekli yeniden inşa edilen ve tarih aşamasında devam eden bir yerleşim yeridir, ancak birçok meslek ve yıkıma maruz kalmıştır. geçmiş. Pers yönetiminden sonra Büyük İskender tarafından fethedilen Pergamon'un altın dönemi, Pergamon Krallığı'nın başkenti haline geldiği MÖ 2. yüzyılda idi. Pergamon, dünyanın en büyük kütüphanesi ve başarılı sanatçıların gördüğü muhteşem heykelleri ile yıllarca sağlık, kültür ve sanat merkeziydi. "Küçük Asya'nın en ünlü ve görkemli şehri" olarak nitelendirilen Bergama gezisi MÖ 1. yüzyıl yazarı ve filozofu Plinius Secundus, bu ünlü antik kentin izlerini keşfetmenize izin verecektir.

bottom of page